Szkoła Jazdy Konnej

Szkoła Jazdy Konnej JAKUBÓWKA – oferta nauki jazdy:

ceny podane w zakładce cennik.
polecamy Wam też zakładkę opinie.          

dzień otwarty plakat

REKREACJA

dla dzieci powyżej 8 roku życia, młodzieży i dorosłych prowadzimy naukę jazdy konnej pod opieką dyplomowanego instruktora, także w języku angielskim. Zajęcia odbywają się początkowo na lonży – dla osób całkiem początkujących, później w grupach 2-osobowych, na zamkniętym terenie. Najchętniej jednak proponujemy lekcje indywidualne.

SPORT

istnieje możliwość kontynuowania nauki na zasadzie indywidualnych treningów sportowych (także przygotowanie do kursów i odznak). Szkolenie obejmuje naukę skoków i ujeżdżenia do poziomu klasy P. Dla zaawansowanych także nauka pracy z koniem z ziemi.

TERENY

ta szczególna przyjemność dostępna jest dla osób lepiej jeżdżących. Warunkiem zakwalifikowania się na jazdę terenową jest wykupienie co najmniej 1 jazdy na maneżu celem potwierdzenia posiadanych umiejętności. Tereny odbywają się po drogach wyznaczonych przez międzygminny szlak konny.

KURSY indywidualne, przygotowanie do kursów instruktorskich, przygotowanie do egzanimów na brązową odznakę jeździecką – ceny do uzgodnienia indywidualnie, chyba, że wybierze się któryś z zaprojektowanych już kursów >TUTAJ(**teoria we własnym zakresie)

Dla wszystkich chętnych, którzy mają już za soba pewne doświadczenia jeździeckie proponujemy to, czego doświadczają nasi jeźdźcy „w standardzie” – jazdę bez kiełzna. Dlaczego? Zobacz link… /uwaga wrażliwi i sceptyczni…/

NASZ INSTRUKTOR POSIADA UBEZPIECZENIE OC oraz uprawnienia

do wglądu.

Nie ryzykuj – ucz się jeździć tam, gdzie masz ubezpieczenie, a instruktor ma państwowe uprawnienia,

potwierdzone zdanym egzaminem w certyfikowanym ośrodku i posiadanym dyplomem (mimo, że obecnie przepisy prawa polskiego nie wymagają posiadania jakichkolwiek uprawnień, dopóki nie ma mowy o startach w zawodach, więc w zasadzie każda pełnoletnia osoba może uczyć jazdy konnej – patrz „ustawa o sporcie z 2010r.” !!!).

 ZOBACZ >>FILM O NASZEJ STAJNI<<

meet_our_team_2

Odwiedź inne zakładki w tym dziale:

Regulamin

Cennik

Step by step – krok za krokiem jak wygląda nauka

Najczęściej zadawane pytania

Nasze zwierzęta

„Who is who” w Jakubówce

Pliki do pobrania

Galeria

Dokumenty