remonty przyczep

Remonty przyczep

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego remontu przyczep do przewozu koni i koniowozów wszelkiej marki, w różnym wieku i stanie technicznym. Także przyczep po wypadkach!

Oferta obejmuje zarówno wymianę elementów zawieszenia, podłogi (wykładamy na nie profesjonalne odporne gumy antypoślizgowe), remont nadkoli, haków, całego zabudowania, dachu / poszycia, oświetlenia.

Wykonujemy przeglądy posezonowe (smarowanie, przegląd haka, przegląd hamulców, połączeń śrubowych, przegląd instalacji elektrycznej, konserwacja).

Na życzenie klienta możemy opracować grafikę reklamową.

Ceny tych usług do uzgodnienia telefonicznie lub mailowo po przesłaniu zdjęć przyczepy i ustaleniu zakresu prac remontowych.

Istnieje także możliwość założenia monitoringu, z dodatkową kamerą nie tylko we wnętrzu przyczepy / koniowozu, ale także na hak i z tyłu. Ekran, podzielony na 4 obrazy emitowane jednocześnie, można podłączyć do nawigacji samochodowej czy każdego innego sprzętu z łączem USB. Przekątna ekranu 7”. Ekran pokazuje także obraz nocą, do 5 m, dzięki kamerkom na podczerwień.

więcej na stronie https://remontyprzyczep.pl/

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s