cennik

 cennik nauki jazdy konnej


REKREACJA

dla dzieci powyżej 8 roku życia, młodzieży i dorosłych prowadzimy naukę jazdy konnej pod opieką dyplomowanego instruktora, także w języku angielskim. Zajęcia odbywają się początkowo na lonży – dla osób całkiem początkujących, później w grupach, na zamkniętym terenie. Najchętniej jednak proponujemy lekcje indywidualne.

Zapisując się na jakąkolwiek lekcję potwierdzasz znajomość regulaminu i wyrażasz zgodę na stosowanie się do niego.

WSZYSTKIE LEKCJE – TAKŻE W TERENIE – ODBYWAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE Z INSTRUKTOREM, NIE MA MOŻLIWOŚCI „WYPOŻYCZENIA” KONIA!

„Karnety” to nazwa umowna, nie wydajemy tekturowych karnetów, mamy XXI wiek i do tego jest komputer:)  Oczywiście jako potwierdzenie wpłaty na wszystko otrzymasz paragon. Jesteśmy legalnie działającą firmą. Dokonanie opłaty za karnet jest jednoznaczne z akceptacje regulaminu i nie podlega zwrotom w wypadku zmiany zdania kupującgo.

CENNIK USŁUG (w tym 23% VAT): 

LONŻE – początek nauki:

 • Lonża – 40zł – 1 lekcja 30 min, dla początkujących, indywidualnie
 • Karnet A –  380zł – 10 lekcji na lonży do wyjeżdżenia w ciągu 10 tygodni
 • Karnet MINI – karnet polecany jako prezent, w cenie 250zł.

W skład karnetu MINI wchodzą 4 lekcje, a podczas pierwszej jest dodatkowo 60 min, w tym 30 min nauki czyszczenia i siodłania konia i 30 min rozmowy teoretycznej oraz zwiedzania stajni. W tym wypadku można otrzymać na maila specjalnie przygotowany karnet w formacie A4 do wydrukowania i wręczenia jako prezent.

_____________________________________________________

JAZDA SAMODZIELNA – o krok wyżej:

 • Lekcja samodzielna 30 min. – 45zł  – jazda w grupie max 3 osobowej

Ten szczególny rodzaj lekcji polecamy osobom, które zaczynają jazdę samodzielną po etapie lonży, jednak nie są w stanie kondycyjnie wytrzymać 60 min. lub – szczególnie dzieci – po pół godzinie tracą zdolność skupiania się.

 • Karnet B1 – 390zł – 10 lekcji  po 30 min, do wyjeżdżenia w ciągu            5 tyg., karnet można kupować na spółkę
 • Karnet B2 – 410zł – 10 lekcji  po 30 min, do wyjeżdżenia w ciągu         10 tyg., karnet można kupować na spółkę                                                     *****************************************************************
 • Lekcja samodzielna 60 min. – 55zł– jazda w grupie do 6 osób
 • Karnet C1 – 390zł – 10 jazd do wyjeżdżenia w ciągu 4 tyg. – szczególnie polecany naszym pensjonariuszom; nie na spółkę!
 • Karnet C2 – 420zł – 10 jazd do wyjeżdżenia w ciągu 10 tygodni; jest to też karent „mieszany”, jedna osoba lonże, druga samodzielne jazdy
 • Lonża korekcyjna 30 min = 1 lekcja z karnetu
 • Jazda indywidualna na życzenie – 60 min
 • 2 x liczona lekcja z karnetu – dla posiadaczy jakichkolwiek naszych karnetów
 • 85zł – osoby z zewnątrz (np. konsultacje)
Lekcja PREMIUM
Jest to wyjątkowa oferta dla wnikliwych osób, chcących najpierw zobaczyć z bliska jak wygląda wzorzec, jak poprawnie prowadzi się konia, jak wykonuje się poszczególne elementy. W czasie takiego pokazu na koniu siedzi instruktor lub dobry jeździec co najmniej na poziomie klasy P, a dodatkowa osoba omawia każdy element, wyjaśniając teorię i technikę wykonywania ćwiczeń. Cała ta część pokazowa trwa około 30-40 minut.
Następnie na konia wsiada Klient i przez kolejne 40 minut odbywają się zajęcia indywidualne – zależnie od potrzeb na lonży lub nie.
Cały zakres usługi za każdym razem jest ustalany indywidualnie i dopasowany do potrzeb Klienta.
Cena całej LEKCJI PREMIUM
od wt. do pt. w godz. 10:00 do 15:00 – 90zł
od wt. do pt. w godz. 15:00 do 19:00 – 120zł
sobota/ niedziela niezależnie od godziny – 150zł
_____________________________________________________________
KARNET W OPCJI „MOJA GODZINA” – nowość!!

Cena 450zł za 10 jazd do wykorzystania na 6 tygodni.
To opcja dla zajętych, którzy mają czas na konie tylko w konkretne dni i o konkretnych godzinach. Można je sobie „zaklepać”, np. zawsze wtorek o 17:00, ale pod warunkiem, że:
1. Zapisy są na 20 lekcji naprzód: 10 opłaconych w momencie wykupienia karnetu i 10 zarezerwowanych.
2. Dotyczy to tylko dni powszednich (nie weekendy i święta), w roku szkolnym (poza wakacjami i feriami w woj. śląskim)
3. Osoba decyduje się jeździć w dwa lub więcej określone dni tygodnia o stałej godzinie (np. wtorek 17:00 i piatek 18:30 zawsze!!)
4. Nie ma zróżnicowania cenowego między lonżą i samodzielnym treningiem, zarówno 30min jak i 60 min – ta sama cena!
5. Karenty będą ZAWSZE opłacane terminowo, najpóźniej w dniu rozpoczęcia nowego karentu. Płatność nieterminowa skutkuje brakiem „zaklepania” 10 nie opłaconych jazd i koniecznością umówienia się na nie jak każdy – ze stosownym wyprzedzeniem, zależnie od obłożenia kalendarza instruktora.
6. Po wykupieniu karnetu nie ma możliwości zmiany terminów przez najbliższe 10 jazd!
7. Do pozostałych kwestii stosuje się odpowiednie zapisy Regulaminu 

Lekcja „PRINCESSA” – nowość!!

Szczególna lekcja jazdy konnej dedykowana przede wszystkim amazonkom, dla których ich wygląd ma ogromne znaczenie i – ponieważ chcą wyglądać na koniu pięknie i świeżo – przyjeżdżają do stajni idealnie „na styk” i mogą dosiąść gotowego konia – już wyczyszczonego i osiodłanego. Wedle uznania klientki – Princessy – w dalszym ciągu 30-minutowych zajęć możemy uczyć się jazdy konnej lub poświęcić czas na napawanie słońcem na stępującym koniu i zrobienie kilku zdjęć na facebooka.
WARUNEK: Konieczne jest umówienie się na lekcję min. 7 dni wcześniej a jeśli chce się zmienić lekcję karnetową na tę ekskluzywną wersję – należy powiadomić o tym instruktora minimum dzień wcześniej i wyrównać różnicę w cenie. Pojedyncza lekcja trwa 30 min i kosztuje 100zł.

____________________________________________________

TRENINGI i TERENY – dla zaawansowanych:

 • Konsultacje z oceną wiedzy teoretycznej, nauką lub korektą tej wiedzy + 45 min w siodle, łącznie 120min – 130zł
 • Trening sportowy – skokowy / ujeżdżeniowy / nauka lonżowania (wraz z teorią doboru sprzętu), praca z ziemi – 45 min – 85zł
 • Teren – 60min. – 70zł, 90 min. – 90zł, 120min. – 100zł**

**osoby posiadające karnet – 1 godz. = 1 lekcja

 

Jak uczymy?/klik/

  Osoba dosiadająca konia lub jej opiekun prawny jest zobowiązana do zapoznania się z zasadami regulaminu na stronie http://www.jakubowka.com.pl i bezwzględnego ich przestrzegania. Instruktor ma prawo do odwołania jazd lub odmówienia wykonania lekcji osobie, która jego zdaniem będąc w pobliżu konia stwarza zagrożenie dla siebie, konia lub osób trzecich. Instruktor nie ma obowiązku legitymowania osób będących opiekunami dziecka, natomiast ma prawo wymagać pisemnej zgody rodziców na naukę jazdy konnej jeśli dziecko nie jest pod opieką rodzica, lecz innej osoby. Ubezpieczenie jeźdźców jest dobrowolne i pozostaje w ich gestii, zatem nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za szkody na ciele i przedmiotach